Kategoria: Dam pracę

Agent ds. ubezpieczeń (podstawa + premia)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 30 lat. Cenimy pasję i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwala osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
Telefonicznego Doradcy Klienta ds. ubezpieczeń (OC/AC i nieruchomości)

ZADANIA:
• telefoniczna obsługa Klienta;
• kalkulacja oraz sprzedaż polis komunikacyjnych i nieruchomości;
• udzielanie informacji o produktach ubezpieczeniowych;
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem;
• profesjonalna obsługa Klienta.

OCZEKUJEMY:
• komunikatywności oraz otwartości ;
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
• umiejętności pracy z komputerem;
• wykształcenia minimum średniego.

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie;
• wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego;
• pakiet benefitów pozapłacowych;
• pełne szkolenie wdrażające do pracy (NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Wszystkiego Cię nauczymy i dzięki temu UZYSKASZ LICENCJĘ AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO!);
• pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze;
• pracę od poniedziałku do piątku;
• swobodną atmosferę pracy.

Prosimy o załączenie w CV następujących klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru. Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Dział Rekrutacji zamieszkały/a Stalowa Wola
e-mail: praca.stalowa@armatis-lc.com
tel.: 158150212

Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ważne do dnia: 12-07-2019
Odwiedzono: 62 razy