Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

DOM - Nowoczesny design, umeblowany, zaciszne 147m2Przedstawiamy wyjątkowy PARTEROWY DOM, urządzony i wykończony starannie, NOWOCZEŚNIE i jednocześnie przytulnie, z wysokiej jakości materiałów, UMEBLOWANY.

Widoczne meble pozostają w cenie nieruchomości.

Przyszły Właściciel będzie zadowolony zarówno z atmosfery jaką odnajdzie w tym domu, jakości wykończenia jak i EKONOMII użytkowania budynku.

ALE po kolei:
Na PARTERZE domownicy dysponują dużym i wygodnym salonem z kominkiem w nowoczesnej aranżacji, na podłodze wysokiej jakości panele podłogowe, przestronna kuchnia, w pełni wyposażona w markowy sprzęt i meble, 3 sypialnie, garderoba, łazienka, obszerna kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż, wyłożony płytką gresową.

Na PODDASZU, na którym inwestor podwyższył ściankę kolankową, uzyskując w ten sposób więcej powierzchni użytkowej, jest niczym niezmącona otwarta przestrzeń, którą można podzielić na dodatkowe sypialnie lub pozostawić jako przestrzeń sportowo-rekreacyjną. Na poddaszu znajduje się druga łazienka, którą przyszły właściciel może wykończyć zgodnie ze swoim gustem.
Drzwi wewnętrzne drewniane, wykonane na zamówienie są ozdobą, a schody z jesionowego drewna, wiodące na poddasze podkreślają wyjątkową atmosferę DOMU.

Okna z pcv i rolety antywłamaniowe pełnią dwie funkcje: bezpieczeństwa oraz dobrej izolacyjności termicznej.

Właściciel może skorzystać z kilku systemów grzewczych: ogrzewanie podłogowe, w kuchni, salonie, holu i łazienkach, grzejniki w sypialniach, kominek w salonie.

Źródłem ciepła może być zarówno piec węglowy marki SAS, jak i wygodny i ekonomiczny piec gazowy Vaillant.

Ocieplenie fundamentów i ścian budynku styropianem oraz wykonanie ścian zewnętrznych z pustaka ceramicznego max, to kolejny gwarant oszczędnego zarządzania budynkiem.

Dom usytuowany w spokojnej dzielnicy Tarnobrzega - Sobowie, dzięki czemu z jednej strony posiada świetną komunikację do serca miasta, a z drugiej daje domownikom świetne warunki do wypoczynku, w ciszy i spokoju. Dużym atutem jest też duża ogrodzona przestrzeń wokół domu.


Zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowo atrakcyjnej Nieruchomości.

McHOUSE NIERUCHOMOŚCI
ul. Sienkiewicza 4/1
39-300 Mielec

tel. 604 331 626
tel. 605 355 688
więcej na: www.mchouse.pl

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Kontakt do ogłoszeniodawcy:
McHOUSE Nieruchomości zamieszkały/a Tarnobrzeg/Sobów
e-mail: biuro@mchouse.pl
tel.: 604331626Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 02-04-2019
Ważne do dnia: 02-06-2019
Odwiedzono: 484 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy