Kategoria: Dam pracę

ELASTYCZNY GRAFIK! Pracuj jako konsultant/-ka ds. produktów

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultant/-ka ds. produktów bankowych

Szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego?
A może interesujesz się tematyką bankową oraz chcesz nabyć umiejętności w obsłudze Klienta?
Świetnie trafiłeś/aś!

Zakres zadań:
· Kontakt z Klientami realizowany poprzez infolinię wychodzącą;
· Informowanie Klientów o bieżącej ofercie produktów i usług bankowych;
· Weryfikacja źródła dochodów;
· Umawianie rozmów z bankierem;
· Dbanie o pozytywny wizerunek Banku.

Wymagania:
· POZYTYWNE NASTAWIENIE: warunek konieczny :)
· ENTUZJAZM I ZAANGAŻOWANIE (bez względu na to ile masz lat) – doceniamy doświadczenie i wiedzę osób starszych jak również zapał osób młodych;
· KOMUNIKATYWNOŚĆ;
· DYSPOZYCYJNOŚĆ na poziomie 120godzin w miesiącu;
· Mile widziana znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
· ELASTYCZNOŚĆ (dogodne godziny pracy na które masz wpływ, praca w przedziale: 9:00-20:00) – dzięki Nam pogodzisz pracę z uczelnią, zajęciami, rodziną czy hobby;
· STABILNE zatrudnienie;
· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie;
· Chętnie wprowadzimy Cię do świata bankowości w przyjaznej, wspierającej atmosferze i zgranym zespole;
· SZKOLENIA przygotowujące do pracy, ale również podnoszące kompetencje (za które płacimy!);
· Benefity pozapłacowe np. Multisport.

NIE ZWLEKAJ! APLIKUJ! CV PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: praca.stalowa@armatis-lc.com Z DOPISKIEM „KONSULTANT BANK”

Chcesz poznać Nas jeszcze lepiej?
Zapraszamy na krótki seans: https://www.youtube.com/watch?v=Vdmg2l7fEcA
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
DZIAŁ REKRUTACJI zamieszkały/a Stalowa Wola
e-mail: praca.stalowa@armatis-lc.com
tel.: 158150212

Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ważne do dnia: 26-05-2019
Odwiedzono: 236 razy