Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Edukacja

Korepetycje z Angielskiego (lub Nauka), które Działają -Jeśli jesteś uczniem i przygotowujesz się do egzaminu z angielskiego, chętnie Ci pomogę. Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się angielskiego, ale nie wiedziałeś jak, a ceny kursów Cię odstraszały, jestem tu żeby Ci pomóc.

Trochę o mnie: posługuję się językiem angielskim na poziomie (zawsze jak mnie pytają to mówię: najwyższy jaki można) zaawansowanym, a w zasadzie native speaker - native oznacza że coś jest 'od urodzenia' (od łacińskiego 'natus' - poród/urodzenie), a speaker to ktoś kto mówi - np.: posługuje się językiem - (nie mylić z głośnikiem! też 'speaker'). Widzisz? JUŻ nauczyłeś się trochę angielskiego! To proste! I może być mega zabawą ... jeśli wiesz jak.
Zdałem maturę rozszerzoną z angielskiego na 100%, 100% i 96% - czyli, praktycznie nikt nie zrobił tego lepiej ode mnie. Egzaminatorzy po egzaminie ustnym nie mogli uwierzyć, że ostatnio nie mieszkałem za granicą. Musiałem powtarzać kilka razy, że ja mieszkałem w Tarnobrzegu.

Jeśli chcesz, zadzwoń do mnie (782 046 652) i umówimy się na pierwszą lekcję (aha, pierwsza lekcja 50% taniej!), żeby zobaczyć jak do siebie pasujemy - to nie produkcja masowa, nie uczę każdego, a każdy nie będzie lubił sposobu w jaki uczę. Spotkamy się u Ciebie, więc nie musisz nawet nigdzie wychodzić (szczególnie, teraz jak się robi chłodniej). Wyciągnij tylko swój podręcznik, słownik angielsko-polski (jeśli masz) i trochę papieru (i nie zapomni o czymś do pisania :p).

Zadzwoń do mnie już teraz (782 046 652), żeby umówić się na lekcję!
1 godzina (zegarowa) już tylko 50 zł. Pierwsza godzina 50% taniej! Rabat na zamówienia większych ilości godzin z góry (albo 'in advance', a nie "from the top of the mountain", jak ktoś znany powiedział... :p) (powyżej 10 godzin).

Wskazówka (po angielsku, 'pointer', albo 'tip' [mówi się: typ]): problemem wielu - albo większości - osób jest, że nie wiedzą JAK się uczyć. Ja Cię nauczę jak się uczyć - żebyś był samodzielny, a nie zależny ode mnie albo kogokolwiek innego. Wtedy będziesz mógł przenieść te umiejętności na jakikolwiek inny język, albo umiejętność, fajnie co?

Uwaga: Wyniki egzaminów tutaj przedstawionych są wynikiem pracy autora tego ogłoszenia, i nie gwarantują podobnych rezultatów. Rezultaty ucznia będą zależeć od indywidualnego podejścia, zaangażowania i innych czynników. Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Rafał zamieszkały/a Tarnobrzeg
e-mail: rafalfaron23@gmail.com
tel.: 782 046 652Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ogłoszenie dodano dnia: 29-09-2019
Ważne do dnia: 29-11-2019
Odwiedzono: 33 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy