Kategoria: Dam pracę

Kucharz - praca w Irlandii

Irlandzki Hotel Dunboyne Castle poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0279

Miejsce pracy: Castlefarm, Dunboyne, Co. Meath (18 km od Dublina)
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie posiłków według ustalonego menu, dbanie o sprzęt niezbędny do pracy kontrola zapasów w chłodni

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w gastronomii (możliwość rozwoju – szkolenia)
- odpowiedzialne podejście do postawionych zadań
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę z irlandzkim pracodawcą, na irlandzkich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą
- zakwaterowanie zapewnione przez 3 miesiące (płatne)
- darmowe wyżywienie zapewnione w czasie pracy
- zapewniony strój służbowy
- pracownicze zniżki do spa i pralni chemicznych
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: recruitment@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo Job Service zamieszkały/a Tarnów
e-mail: gastamo.job.service@gmail.com
tel.: 14 635 15 20

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 01-08-2019
Odwiedzono: 64 razy