Kategoria: Dam pracę

Mechatronik pojazdów transportowych-praca w Niemczech

Niemiecka firma Georg Frommhagen poszukuje pracownika na stanowisko Mechatronik pojazdów transportowych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0384

Miejsce pracy: Waldseestrasse 15, 39245 Schoenebeck
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: diagnostyka, przeglądy techniczne, renowacje systemów elektrycznych w samochodach ciężarowych i żurawiach załadunkowych, montaż dodatkowego sprzętu (klimatyzacja, systemy wspomagania), przeprowadzanie testów dla pojazdów transportowych

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie jako mechatronik lub elektryk samochodowy (bądź podobne kwalifikacje)
- mile widziane doświadczenie
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 13 euro/ h brutto
- dodatki do wynagrodzenia
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo zamieszkały/a Tarnów
e-mail: praca.niemcy12@gmail.com
tel.: 146351520

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 12-10-2019
Odwiedzono: 36 razy