Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

Nieruchomości w Warszawie - Tur NieruchomościMarzysz o większym mieszkaniu? Przyszedł w końcu czas, by zamienić marzenia w rzeczywistość? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie pomożemy Ci bezpiecznie kupić nowe mieszkanie. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Uważnie słuchamy, czego szukasz

Wiemy, że decyzja o zakupie mieszkania jest dla Ciebie jedną z najważniejszych w życiu, dlatego chcemy Ci pomóc dokonać najlepszego wyboru. Uważnie słuchamy, co jest dla Ciebie ważne, a potem przedstawiamy Ci oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki nam nie musisz samodzielnie przedzierać się przez setki ofert i tracić czasu na oglądanie mieszkań, które tylko z pozoru są dla Ciebie odpowiednie.

Negocjacje z nami to pestka

Gdy już spodoba Ci się jakieś mieszkanie, to konieczne będzie ustalenie warunków umowy. Nie uda się tego zrealizować bez negocjacji. W ich trakcie pomożemy Ci wynegocjować najlepsze warunki dla Ciebie. Z naszą pomocą nie przepłacisz, bo znamy lokalny rynek i wiemy, jakie ceny są zgodne z aktualnymi realiami rynkowymi.

Pomagamy przejść przez formalności

Jeśli po raz pierwszy dokonujesz zakupu mieszkania, to pewnie jesteś przerażony formalnościami, które są przed Tobą. Pomożemy Ci przejść przez cały ten proces w taki sposób, byś rozumiał konieczność kolejnych kroków i nie czuł się zagubiony. Nasi doradcy chętnie zajmą się skompletowaniem koniecznych dokumentów oraz przygotowaniem umowy.

Mamy doświadczenie

Niektóre transakcje na rynku nieruchomości są bardziej skomplikowane niż inne. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych doradców nie musisz się martwić, że transakcja okaże się niewypałem. Rozwikłaliśmy już setki trudnych spraw związanych z nieruchomościami, a nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszego wsparcia.

Jeśli chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie, to skontaktuj się z nami już teraz. Na stronie tur-nieruchomosci.pl znajdziesz aktualne ogłoszenia, więc przejrzyj je i wybierz te interesujące dla Ciebie. Nasi doradcy chętnie umówią się na spotkanie, by Ci je zaprezentować.

TUR NIERUCHOMOŚCI
biuro@tur-nieruchomosci.pl
ul.Książkowa 10/4U 03-134 Warszawa
https://tur-nieruchomosci.pl/
tel. 22 299 68 68
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Tur Nieruchomości zamieszkały/a Warszawa
e-mail: turnieruchomosci.ogloszenia@gmail.com
tel.: 22 299 68 68Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 30-10-2019
Ważne do dnia: 30-12-2019
Odwiedzono: 84 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy