Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Usługi i Handel

Park rozrywki Farma iluzjiPark rozrywki FARMA ILUZJI to przeszło 4 hektary wspaniałych atrakcji dla osób w dowolnym wieku.
W parku znajdziemy eksponaty ze świata iluzji optycznych, kolosalne budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jaki i punkty do zabawy i odpoczynku. W parku zajdziesz plaże, pułapki, place zabaw, ogniska, grille i wiele, wiele innych. O ile wyszukujesz wrażeń dla twojego dziecka koło Warszawy, to miejsce jest dla ciebie. Ciekawie ceny, dobrze wyposażone kioski z pokarmem oraz mnóstwo atrakcji.
To wszystko sprawia, że Farma Iluzji uznana została najlepszym produktem turystycznym w Polsce, o czym świadczą przyznawane jej certyfikatyoraz zdobycie trzeciego miejsca w konkursie zorganizowanym przez portal Dziecko w Podróży. Farma Iluzji to bez wątpienia duma Mazowsza, dlatego odwiedziny w niej to niemal obowiązek podczas wizyty w okolicy. Do parku każdego roku ściągają rodziny z całej Polski, a wizyta w nim nierzadko okazuje się być jednym z najlepszych i niezapomnianych wakacyjnych wspomnień. Farma jednocześnie bawi oraz rozbudza wyobraźnię dzieci, dlatego niejeden rodzic poleca to miejsce na aktywne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia czy Labirynt Luster to tylko wybrane atrakcje, które uczą i bawią jednocześnie.
Adres parku rozrywki
Farma Iluzji Sp. z o.o.
Mościska 9
08-455 Trojanów
(Polska woj. mazowieckie)

Nasz park rozrywki dla dzieci
znajduje się 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina .

Kontakt:
tel. 503 989 393 (biuro w Parku)
tel. 22 812 57 18 (biuro w Warszawie)

Grupy szkolne
i przedszkolne:
tel. 537 048 534
(w sprawie rezerwacji prosimy dzwonić tylko w tygodniu:
pon. - pt. w godzinach 9:30 -16:30) Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Farma Iluzji zamieszkały/a Trojanów
e-mail: farmailuzjipl@int.pl
tel.: 503989393Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ogłoszenie dodano dnia: 16-05-2019
Ważne do dnia: 16-07-2019
Odwiedzono: 52 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy