Kategoria: Dam pracę

Pielęgniarka/ Pielęgniarz - praca w Niemczech

Poszukujemy pielęgniarek i pielęgniarzy (3 osoby) do medycznej opieki nad pacjentami.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0069

Miejsce pracy: Berlin
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem, współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego (co najmniej B1 lub B2)
- wykształcenie średnie medyczne lub wyższe
- doświadczenie w zawodzie min. rok
- możliwość przyuczenia – praca jako asystent pielęgniarski
- mile widziane prawo jazdy
- cierpliwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 7500 – 8000 zł (w zależności od doświadczenia)
- wszystkie świadczenia (zdrowotne i emerytalne)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- finansowanie kursów językowych (do wymaganego poziomu B2)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo Job Service zamieszkały/a Tarnów
e-mail: gastamo.job.service@gmail.com
tel.: 12 379 444 44

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 18-02-2019
Odwiedzono: 64 razy