Kategoria: Dam pracę

Pomoc kuchenna-Niemcy

Niemiecki Hotel Goldenes Lamm GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Pomoc kuchenna

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0417

Miejsce pracy: Landauer Str. 2, 67373 Dudenhofen
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca w kuchni: zmywanie, przygotowywanie talerzy, sprzątanie, prace porządkowe, prace przygotowawcze.

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1800 euro brutto
- wyżywienie zapewnione przez pracodawcę
- możliwość zapewnienia zakwaterowania
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo Job Service zamieszkały/a Tarnów
e-mail: praca.niemcy12@gmail.com
tel.: 146351520

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 09-12-2019
Odwiedzono: 45 razy