Kategoria: Dam pracę

PRACA OD ZARAZ! Zdobądź doświadczenie w bankowości

W związku z rozwojem naszego stałego projektu poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta (branża bankowa)

Nie musisz znać się na bankowości. Interesujesz nas Ty, Twoje kompetencje a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Szukamy pełnych energii, ciekawych świata ludzi, którzy dzięki swoim talentom i ambicjom staną się częścią naszego zespołu. Niepowtarzalny klimat, wsparcie całego zespołu oraz stabilność zatrudnienia to obok dobrych zarobków i elastycznego grafiku tylko niektóre z profitów płynących z pracy w naszej firmie.

Zakres obowiązków:
· Kontakt z Klientami realizowany przez infolinię wychodzącą;
· Prezentacja aktualnej oferty;
· Weryfikacja źródła dochodów;
· Wypełnienie wniosku o pożyczkę bądź konsolidację dla Klienta.

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie;
· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + realny do uzyskania system prowizyjny;
· Cenimy czas spędzany z bliskimi, dlatego nie pracujemy w niedziele i święta;
· Konkursy motywacyjne, dofinansowanie do karty Multisport itp.;
· Szkolenie wdrażające dla kandydatów przekazujące bezcenną wiedzę;
· Wsparcie na każdym etapie;
· Indywidualnie ustalana dyspozycyjność (grafik).

W zamian od naszych współpracowników oczekujemy:
· Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej;
· Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań;
· Kreatywnego podejścia do budowania relacji z Klientami;
· Umiejętności obsługi komputera.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wysyłając aplikację zapewniasz sobie zaproszenie na pyszną kawę, przy której omówimy szczegóły współpracy.

Do zobaczenia przy filiżance rekrutacyjnej!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
DZIAŁ REKRUTACJI zamieszkały/a Stalowa Wola
e-mail: praca.stalowa@armatis-lc.com
tel.: 605735492

Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ważne do dnia: 15-06-2019
Odwiedzono: 103 razy