Kategoria: Dam pracę

PRACA w BIURZE w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Szukamy pracownika, który swoją codzienną pracą wesprze Zespół Biura Administracji i Zakupów w Centrali ARP S.A. oraz w Oddziale w Tarnobrzegu.

Miejsce Pracy : TARNOBRZEG

Opis stanowiska:
• przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na potrzeby Oddziału w Tarnobrzegu
• sporządzanie dokumentacji przetargowej
• wykonywanie obowiązków Członka Komisji Przetargowej zgodnie z wymogami prawa zamówień publicznych oraz wewnętrznymi regulacjami
• przygotowanie i zamieszczanie ogłoszeń w publikatorach unijnych i krajowych oraz na stronie internetowej
• prowadzenie postępowań zakupowych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
• współpraca z komórkami merytorycznymi i obsługą prawną

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe
• minimum 3 lata pracy, w tym 1 rok w dziale zajmującym się zamówieniami publicznymi
• znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych
• zdolność planowania i organizowania pracy
• umiejętność analizowania i przetwarzania skomplikowanych informacji
• samodzielność w działaniu

Mile widziane:
• ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych
• 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym ze sprawami zamówień publicznych
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• umowę o prace
• pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ciekawe i rozwojowe projekty
• bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny
• szkolenia
• lekcje języków obcych

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV a adres rekrutacja@arp.pl, w temacie maila podając nr referencyjny A/BAZ/05/2019

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:
„Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochro-nie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.
Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do żądania od administratora danych dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12.”
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
ARP S.A. zamieszkały/a Tarnobrzeg
e-mail: rekrutacja@arp.pl
tel.: 15 822 99 99

Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ważne do dnia: 21-10-2019
Odwiedzono: 380 razy