Kategoria: Dam pracę

Pracownik budowy dróg - praca w Niemczech

Niemiecka spółka Gustav Meyer GmbH & Franken Asphalt GmbH poszukuje pracowników do budowy dróg (10-15 osób)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0027

Miejsce pracy: 91575 Windsbach (oraz okolice Ansbach i Norymbergi)

Data rozpoczęcia pracy: marzec 2019

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązującyh w danym kraju.

Obowiązki: obsługa maszyn drogowych, zakładanie drenaży ulicznych, wylewanie asfaltu, przygotowywanie podłoża, ustawianie krawężników i obrzeży

Wymagania:
znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
doświadczenie w obsłudze maszyn drogowych
umiejętność posługiwania się narzędziami do robót ziemnych
samodzielność, dokładność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
WYNAGRODZENIE do uzgodnienia z pracodawcą
wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 12 379 44 44

Gastamo Job Service – praca – sukces - satysfakcja
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Piotr zamieszkały/a Tarnów
e-mail: gastamo.job.service@gmail.com
tel.: 12 379 44 44

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 21-02-2019
Odwiedzono: 93 razy