Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Pozostałe

Sklep z oświetleniem - lampy led, lampy led.Strefa Lamp to sklep z oświetleniem online, jaki odkrywa przed swoimi Kontrahentami nowatorskie pomysły na niezbędny element wyposażenia wnętrz. Nasz wykwalifikowany personel ma w tym temacie dużo doświadczenia, wskutek tego przedstawiana oferta lamp jest tak ponadprzeciętna oraz dopieszczona. Po prostu, jeśli gra toczy się o lampy - wiemy, czego potrzeba!
Oferujemy dużą gamę projektów: oświetlenie dekoracyjne wewnętrzne i zewnętrzne, lampy wiszące, wpuszczane oraz torowe i dużo więcej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach oświetleniowych typu lampy led -w trosce o środowisko oraz finanse naszych Kontrahentów. U nas wolno odkryć fenomenalne lampy sufitowe, zarówno do domu, jak i przedsiębiorstwa.
Stworzona przez nas Strefa Lamp proponuje także kompetentne doradztwo i wszechstronną obsługę Klienta. Współdziałamy z wiodącymi producentami w branży, żeby mieć pewność, że dajemy naszym Kontrahentom to, co optymalne. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do odwiedzenia naszej profesjonalnej Strefy Lamp, by odnaleźć projekt dla siebie i wprowadzić nieco więcej światła do swojego życia!
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Grzegorz Kowalski zamieszkały/a Warszawa
e-mail: info@strefalamp.waw.pl
tel.: 882002571Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 25-10-2019
Ważne do dnia: 25-12-2019
Odwiedzono: 63 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy