Kategoria: Dam pracę

Specjalista ds. produktów finansowych

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać oraz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie, a dodatkowo jesteś entuzjastycznie nastawioną do świata i ludzi osobą to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Poszukujemy osoby chcącej rozpocząć swoją karierę jako:
SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW BANKOWYCH

Jeśli jesteś osobą:
• Komunikatywną;
• Systematyczną i dokładną w wykonywaniu swoich obowiązków;
• Zaangażowaną w powierzone zadania;
• Stawiającą na możliwość rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji
Czekamy na Twoją kandydaturę!

Zapewniamy:
• Stabilne, długofalowe zatrudnienie;
• Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy;
• Dofinansowanie do karty Multisport;
• Niezbędne szkolenia wdrażające;
• Zadania pełne wyzwań i możliwości;
• Elastyczny, indywidualnie ustalany grafik;
• Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w Stalowej Woli.

Martwisz się, że nie masz doświadczenia w tym sektorze? Nauczymy Cię wszystkiego!

Aplikuj! Cv proszę kierować na adres: praca.stalowa@armatis-lc.com z dopiskiem „SPECJALISTA DS. PRODUKTÓW FINANSOWYCH”

Zobacz jak się u Nas pracuje:

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
DZIAŁ REKRUTACJI zamieszkały/a Stalowa Wola
e-mail: praca.stalowa@armatis-lc.com
tel.: 158150212

Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ważne do dnia: 05-06-2019
Odwiedzono: 142 razy