Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

Sprzedam dom nad Wisłą 142m2/ 1,5h działkaDo sprzedania komfortowy dom jednorodzinny z jedną kondygnacją nadziemną, z użytkowym poddaszem, niezależnym wolnostojącym garażem i dużą piwnicą. Ulokowany na działce o powierzchni 1,5 hektara. Przykryty dachem czterospadowym. 5 pokoi, kuchnia, kotłownia, duża piwnica, oddzielny garaż z dwoma bramami wjazdowymi. Dwa tarasy na poziomie parteru.

Nieruchomość usytuowana jest w Sieleszczanach koło Baranowa Sandomierskiego w bardzo ładnej okolicy. Dom jest ulokowany na wzniesieniu z widokiem na panoramę Wisły i okolicy. Odległość od Tarnobrzega 12 km Wisłostradą.

Działka ma schody drewniane które prowadzą do Wisły oraz rzeki Babolówki z wykupionym terenem.

Na parterze budynku znajduje się kuchnia z jadalnią, salon z dużym kominkiem z płaszczem wodnym, toaleta, kotłownia oraz 3 pokoje. Na poddaszu budynku znajduje się wolna przestrzeń, kominek, pakamera, a także duża łazienka. Powierzchnia użytkowa domu to 142 m². Dom posiada dwa tarasy, jeden zakryty drugi odkryty z miejscem na jacuzzi. Działka duża, płaska, w kształcie prostokąta, ogrodzona murem o powierzchni 1,5 hektara. Poza murem znajduje się sad i pole z winnicą.
Media: prąd, woda, gaz na działce, ekologiczna oczyszczalnia ścieków.
Dach czterospadowy, pokryty gondem bitumicznym.

Na parterze budynku (hol, łazienka, kuchnia z jadalnią) oraz w łazience na górze zastosowano ogrzewanie podłogowe.
W kotłowni zamontowany piec gazowy oraz kominek z płaszczem wodnym w salonie, który nagrzewa kaloryfery. Nieczystości odprowadzane są do przydomowej, ekologicznej oczyszczalni. W ogrodzie znajduje się różnorodna roślinność.
Brama wjazdowa na posesję. Dojazd do nieruchomości z drogi gminnej. Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Anna zamieszkały/a Siedleszczany
e-mail: espanolo24@tutanota.com
tel.: 500080861Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 09-10-2019
Ważne do dnia: 09-12-2019
Odwiedzono: 332 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy