Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

SPRZEDAM DOM Z DZIAŁKĄ 44a wraz z budynkami gospodarczymiSprzedam działkę budowlaną 44 a z domem i budynkami gospodarczymi Chodków Stary.

Działka położona w miejscowości Chodków Stary. Do centrum Tarnobrzega zaledwie 10 minut samochodem. Ponadto w niedalekiej odległości znajdziemy Jezioro Tarnobrzeskie, Baranów Sandomierski czy chociażby Sandomierz. Najbliższa okolica jest niezwykle spokojna i cicha. Działkę z każdej strony otacza bujna zieleń w postaci sadów i łąk. Nie jest to zdecydowanie zwarta zabudowa – sąsiad jedynie z jednej strony. Jest to więc idealna propozycja dla kogoś, kto szuka ucieczki od miejskiego zgiełku. W odległości 100 m znajdziemy sklep spożywczy, na terenie miejscowości znajduje się ponadto kościół i Gminny Ośrodek Kultury. Na działce jest również kilka starych, aczkolwiek zadbanych drzew i krzewów, które dodają uroku temu miejscu. Do działki doprowadzony jest prąd, gaz oraz woda.

Działka ma wymiary około 85 m x 47 m i ma kształt prostokąta, z drogą asfaltową biegnącą wzdłuż krótszego boku działki, wzdłuż długiego boku działki biegnie lokalna i utwardzona dróżka. Za budynkami mamy ponad 15 a terenu zielonego do zagospodarowania wedle uznania.

Na działce znajdują się 3 budynki: dom oraz dwa budynki gospodarcze. Dom w stanie surowym zamkniętym, o wymiarach 15 m x 10,5 m. Został on zaprojektowany dość nowocześnie – obecność półpiętra, garażu, możliwość zagospodarowania strychu na cele mieszkalne. W domu położona jest instalacja elektryczna. Dom wybudowany bardzo solidnie i starannie, z użyciem wysokiej jakości materiałów (pustak MAX Hadykówka) – więźba dachowa w stanie idealnym. Pozostałe dwa budynki mają wymiary: 16 m x 10 m oraz 16 m x 8 m. Oba w stanie bardzo dobrym, w pełni gotowe do zagospodarowania ich według pomysłu przyszłego właściciela. Pierwszy z nich wymurowany z cegły pełnej palonej, a drugi z cegły cementowej.

CENA: 250 000 zł Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Tomek zamieszkały/a Tarnobrzeg
e-mail: tomekecdl@o2.pl
tel.: 505483500Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 14-08-2019
Ważne do dnia: 21-08-2019
Odwiedzono: 276 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy