Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Nieruchomości

SPRZEDAMA KAWALERKE 25,5 m2Sprzedam mieszkanie o powierzchni 25,5 m2, IV piętro w bloku, osiedle Przywiśle w Tarnobrzegu.
W skład mieszkania wchodzi osobny pokój, pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka. W mieszkaniu znajduje się domofon. Do mieszkania jest przydzielone osobne pomieszczenie o powierzchni około 9 m2 jako pomieszczenie gospodarcze. Pomieszczenie to znajduje się również na IV piętrze, ogrzewane, osobno zamykane z oknem. Obok klatki wejściowej znajduje się pomieszczenie dla wszystkich mieszkańców klatki tzw. wózkownia-możliwość zostawienia pod zamknięciem roweru, wózka itp.
Mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie nowe drzwi wejściowe, nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, nowe kaloryfery, obniżone sufity z podświetleniem led, okna plastikowe z nawiewnikami + rolety plisowane. Mieszkanie nie jest umeblowane, ale w cenie zawarte jest pełne i nowe wyposażenie aneksu kuchennego-tak jak widać na zdjęciach.
Koszt utrzymania jest niski: miesięczny czynsz ok. 200 złotych. W czynszu jest zawarte: centralne ogrzewanie, konserwacja domofonu, ubezpieczenie, fundusz remontowy, koszt eksploatacji.
Woda ciepła i zimna oraz kanalizacja jest naliczana według zużycia jak również gaz i prąd w osobnych rozliczeniach.Cena 95 000 zł kontakt 660530190 Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Beata zamieszkały/a Tarnobrzeg os. Przywisle
e-mail: beata20052@wp.pl
tel.: 660530190Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 13-06-2019
Ważne do dnia: 13-07-2019
Odwiedzono: 221 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy