Kategoria: Dam pracę

Stolarz - praca w Niemczech

Niemiecka firma Tischlerei Beuster poszukuje pracownika na stanowisko Stolarz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0224

Miejsce pracy: Clara-Zetkin-Straße 7, 14712 Rathenow
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca przy produkcji mebli, obróbka elementów meblowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w budowie mebli
- samodzielność, dokładność, zręczność manualna
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1800 euro brutto
- zakwaterowanie zapewnione (płatne)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Gastamo Job Service zamieszkały/a Tarnów
e-mail: gastamo.job.service@gmail.com
tel.: 14 635 15 20

Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ważne do dnia: 28-06-2019
Odwiedzono: 74 razy