Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Komputery

TOTAL-na ochrona smartfona i komputera"TOTAL" to najnowsze oprogramowanie firmy F-SECURE chroniące urządzenia stacjonarne i mobilne i zawierające :
- antywirusa SAFE
- menadżera haseł KEY
- aplikację vpn FREEDOME

Trzy aplikacje w jednym pakiecie w cenie 240 zł za licencję dla trzech urządzeń mobilnych i stacjonarnych na jeden rok. Taniej bo tylko za 159 zł można kupić na portalu aukcyjnym www.intia.pl

Poświęć kilka minut, aby zapoznać się z oprogramowaniem TOTAL. Wypróbuj je bezpłatnie przez 30 dni bez podawania danych karty kredytowej i bez zobowiązań.

Już od ponad 25 lat firma F-Secure chroni dziesiątki milionów ludzi na całym świecie przed zagrożeniami cyfrowymi. Wielokrotnie nagradzane produkty zabezpieczają ludzi i przedsiębiorstwa przed oprogramowaniem typu ransomware jak również zaawansowanymi cyberatakami. Eksperci ds. zabezpieczeń z F-Secure uczestniczyli w większej liczbie dochodzeń związanych z cyberprzestępczością niż pracownicy jakiejkolwiek innej firmy na rynku, a jej rozwiązania są sprzedawane na całym świecie. Kontakt do ogłoszeniodawcy:
aukcje intia zamieszkały/a internet
e-mail: aukcje@intia.pl
tel.: 123456789Typ ogłoszenia: Sprzedaż
Ogłoszenie dodano dnia: 10-09-2019
Ważne do dnia: 17-09-2019
Odwiedzono: 12 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy