Wyszukiwarka ogłoszeń
Ostatnio dodane ogłoszenia


Kategoria: Usługi i Handel

Wycinamy.to - usługi CNC, frezowanie i wycinanieJeśli szukasz firmy, która zajmuje się wycinaniem i frezowaniem, potrzebujesz nagrody dla dzieci na zawody sportowe, pamiątkowe tabliczki czy naklejki różnego typu znajdź w sieci firmę; wycinamy.to. Firma zajmuje się:
-Wycinaniem i frezowaniem (w drewnie, sklejce, MDF, PCV spienionym, dibondonie, plexi, PCV twardym i HIPS'ie)
-Wycinaniem po obrysie (folii samoprzylepnej, fluorescencyjnej, odblaskowej, do piaskowania a także folii okiennych, flex, flock i z papieru)
-Wycinaniem i frezowaniem laserem (drewno, sklejka, plexa) - ważną informacją jest to, że stół roboczy lasera jest bardzo duży - 420x300mm).
Ty przekazujesz zarys swojego projektu, specjalista wprowadza projekt na maszynę i w krótkim czasie Twoje zlecenie będzie gotowe. Dlaczego frezowanie i wycinanie właśnie w CNC? Dzięki maszynom numerycznym, można zrobić jedną np. tabliczkę z wygrawerowanym imieniem, ale i tysiąc, czy milion – i wszystkie będą identyczne! Właściwie projekt może być wysłany mailowo, firma odeśle gotowy projekt pod wskazany adres – wszystko więc można załatwić bez wychodzenia z domu, co daje wielką oszczędność czasu. http://www.wycinamy.to

Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Marcin Kowalski zamieszkały/a Warszawa
e-mail: wycinamytoo@o2.pl
tel.: 786933269Typ ogłoszenia: Usługi i inne
Ogłoszenie dodano dnia: 10-06-2019
Ważne do dnia: 10-08-2019
Odwiedzono: 30 razy

© Serwis ogłoszeniowy 2019 Polityka prywatności. Inne strony: nagrania lektorskie, małe domy