MotoNotice 1.2

Pomocnik montera markiz i rolet zewnętrznych (k/m) – Niemcy

[Oferuję] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 15-10-2021 | Wygaśnie: 13-04-2022

Wyświetleń: 74 (unikalne: 55)

Miejsce pracy: Emsbüren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy montażu markiz tarasowych i rolet zewnętrznych
  • Proste prace przy użyciu narzędzi

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, brak lęku wysokości
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie między 12 € a 14 € brutto/h w zależności od doświadczenia - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za 61 € tygodniowo
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com