MotoNotice 1.2


Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg

[Sprzedaż] Nieruchomości > Mieszkania

Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg
Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg Sprzedam mieszkanie Matejki 2 Tarnobrzeg

Opublikowano: 07-04-2022 | Wygaśnie: 04-12-2022

Wyświetleń: 69 (unikalne: 63)

Cena: 265.000,00 zł


Oferta bezpośrednio od właściciela BEZ PROWIZJI, dostępne od ręki

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie plus widna kuchnia, łazienką i osobną toaletą. Mieszkanie stanowiące odrębną własność znajdujące się w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze o powierzchni 48,20m2 plus duża przestronna piwnica o powierzchni 3,84m2. Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Matejki 2 (osiedle Serbinów) w samym ścisłym centrum miasta Tarnobrzeg, w bardzo dobrej i atrakcyjnej lokalizacji.

Budynek ocieplony, klatka schodowa  zadbana i czysta z zainstalowanym domofonem. Okna na przestrzał w układzie wschód -zachód, dzięki czemu w mieszkaniu jest bardzo jasno i przytulnie. Mieszkanie z pięknym widokiem z balkonu od zachodu na panoramę miasta,  na otaczającą sporą ilość zieleni i zachody słońca. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się plac zabaw dla dzieci, żłobek, przedszkole, obiekty usługowo-handlowe, bank.

Mieszkanie spokojne i ciche nikt nie tłucze się za ścianą i co najważniejsze nikt nie tupie po suficie, zadbane gotowe do zamieszkania. Ciepłe , ciche okna PCV oraz gładź szpachlowa na ścianach w pokojach. Mieszkanie ogólnie nie wymaga nakładów – można od razu zamieszkać, a z czasem urządzać po swojemu.

Pozostałe informacje. Wysokość czynszu to około 440 zł plus bieżące opłaty za media. Ciepła woda oraz CO dostarczane z sieci miejskich, zatem w mieszkaniu nie ma żadnych piecyków gazowych i związanych z tym dodatkowych kosztów oraz zagrożeń. Brak obciążeń czynszowych, hipotecznych i osób zameldowanych, odrębna własność z księgą wieczystą. Ogólnodostępny i bezpłatny duży parking pod blokiem. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla pary, rodziny ale również nadające się do inwestycji pod wynajem.

Cena 265 000 zł ( słownie: dwieście sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych )

Zapraszam po więcej informacji pod numerem telefonu 693-022-670

Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego
Podobne ogłoszenia


Wynajmę mieszkanie w Tarnobrzegu
750,00 zł (do negocjacji)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję