MotoNotice 1.2


Komplet Księżniczki dla dziewczynki firanka i zasłonki/Sklep Tarnobrzeg

[Sprzedaż] Dzieci i Rodzice

Komplet Księżniczki dla dziewczynki firanka i zasłonki/Sklep Tarnobrzeg

Opublikowano: 07-06-2022 | Wygaśnie: 04-12-2022

Wyświetleń: 34 (unikalne: 15)

Cena: 86,00 zł


Komplet zasłon z panelem 350x160
-2x zasłony szer 170 x160wys
-1 x panel szer 80 x 145 wys

 

Najlepsze zasłony do sypialni

 

Sypialnia to miejsce, w którym nade wszystko cenimy sobie prywatność. Bardzo ważny jest również przytulny półmrok, który zapewni idealne warunki do wypoczynku i wyciszenia po ciężkim dniu. Chcąc zapewnić sobie izolację od jaskrawego światła, należy sięgnąć po zasłony zaciemniające. Wykonane zazwyczaj ze sztucznego materiału, potrafią zapewnić nawet 80% zaciemnienia, specjalnie dla osób, które cenią sobie długi sen, nieprzerywany przez wpadające do sypialni promienie słoneczne.

 

Zasłony zaciemniające – w trosce o twój sen.

 

Mimo, że wykonane ze sztucznego materiału, zasłony zaciemniające są bardzo eleganckie. Prosta forma sprawdzi się w każdym wnętrzu, ich uroda wynika z minimalistycznego stylu wykonania. Zazwyczaj zasłony te szyte są na taśmach, więc optymalne upięcie nie stanowi problemu, nawet dla osób o małych zdolnościach manualnych. Najważniejszą zaletą zasłon, jest jednak nieprzepuszczalność światła, która ochroni nawet najbardziej czujny sen od przerwania przez promienie słoneczne.

 

Polecamy firanki do pokoju dziecięcego, które zostały wykonane z materiałów wysokiego gatunku, aby mogły posłużyć jak najdłużej i nawet po wielu praniach nadal prezentować się jak w dniu zakupu. Są to równocześnie firanki dziecięce w różnym stylu, dlatego bez względu na to czy ma się synka, córę czy nastoletnią parę – w tej kategorii na pewno znajdą się wzory na miarę potrzeb rodziców i gustu ich latorośli. Dodatkowym atutem naszej oferty są jej bardzo dobre ceny – zachęcamy, aby z tego skorzystać.
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję