MotoNotice 1.2


Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ!

[Sprzedaż] Nieruchomości > Działki

Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ!
Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ! Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ! Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ! Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ! Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ! Działki inwestycyjno-usługowe bądź rekreacyjne nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego! OKAZJA! SPRAWDŹ!

Opublikowano: 25-07-2022 | Wygaśnie: 21-01-2023

Wyświetleń: 144 (unikalne: 108)

Cena: 11.500,00 zł


Do zaoferowania na sprzedaż posiadam grunty znajdujące się przy Jeziorze Tarnobrzeskim! Działki znajdują się tuż przy ul. Wisłostrada, która to jest główną trasą wjazdową (w formie drogi dwukierunkowej o dwóch pasach w każdym z kierunków) do Tarnobrzega. To daje uniwersalność w potencjalnych możliwościach zagospodarowania terenów.

 

Atrakcyjność działek buduje m.in ich lokalizacja:

 • Odległość do Jeziora Tarnobrzeskiego wynosi 1,5km (w linii prostej - około 1,1km);
 • Odległość do najbliższej Strefy Ekonomicznej wynosi - 5km;
 • Odległość do miasta Tarnobrzeg wynosi 1km;
 • Odległość do miasta Sandomierz wynosi 14km;
 • Odległość do miasta Baranów Sandomierski wynosi 10km;
 • Odległość do miasta Rzeszów wynosi 65km;
 • Odległość do lotniska Jasionka wynosi 60km;

 

Grunty te z uwagi na niedalekie położenie względem Jeziora można zagospodarować do celów związanych z szerokopojętą turystyką, działalnością gastronomiczną czy hotelarstwem. Połączenie tych trzech kierunków przy odpowiednim zarządzaniu może przynieść bardzo wymierną korzyść, a tym samym szybką stopę zwrotu. Jest również możliwość pójścia w odrębnym kierunku, tj. zabudowy mieszkalnej i zamieszkaniu w przepięknej okolicy i jednocześnie niedaleko miasta, co jest coraz częściej pożądanym aspektem przy wyborze miejsca na rodzinny dom.

 

Wszystkie działki są gotowe do postawienia przyłącza energetycznego. Działki niezabudowane o regularnym kształcie, jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

 

Numery działek:

 • 59/1 - 0,3583 ha
 • 59/2 - 0,2210 ha
 • 59/3 - 0,2220 ha
 • 59/4 - 0,2474 ha

Całość wynosi 1,0587 ha.

 

Stan prawny ziemi jest uregulowany. Jest możliwość zabudowy mieszkalnej bądź hotelarsko / gastronomiczno / usługowej. Możliwym jest sprzedanie całości dla jednego inwestora. W kontekście szczegółów tej transakcji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

 

 

Atrakcyjność Jeziora Tarnobrzeskiego w krótszym streszczeniu:

Jezioro Tarnobrzeskie jest drugim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym na Podkarpaciu. Jego powierzchnia to 445 hektarów, a głębokość to nawet 42 metry. Woda ma pierwszą klasę czystości. Akwen położony jest na terenie Tarnobrzega, przy drodze wojewódzkiej numer 871 – prowadzącej ze Stalowej Woli –przez Tarnobrzeg – w kierunku Mielca i Rzeszowa.  Zbiornik jest świetnym miejscem do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu czy kitesurfingu – słynie bowiem ze stałych, dość silnych wiatrów. Jego niewątpliwym atutem jest zakaz korzystania z łodzi motorowych i skuterów. Nad jeziorem działa profesjonalna stanica żeglarska oraz tymczasowa baza nurkowa. Nurkowie chwalą sobie doskonałą przejrzystość wody – nawet na maksymalnej głębokości, oraz różnorodność ukształtowania dna zbiornika. Część akwenu udostępniona została także wędkarzom. Jezioro Tarnobrzeskie jest sztucznym zbiornikiem wodnym, który powstał w miejscu wyrobiska po kopalni siarki. W przeszłości w tym miejscu istniały wsie Machów i Kajmów. Zbiornik początkowo nosił nazwę Zalewu Machowskiego, ale w 2011 roku – decyzją rady miasta Tarnobrzeg – oficjalnie przechrzczono go na Jezioro Tarnobrzeskie. Wzdłuż zachodniego brzegu jeziora – sąsiadującego z drogę wojewódzka numer 871 (Aleją Wisłostrada) i wiślanym wałem – rozciąga się długa na 3 kilometry piaszczysta plaża. Na jednym jej końcu znajduje się półwysep, na którym w przeszłości podczas imprez Lata z Radiem bawiło się prawie 50 tysięcy osób, a na drugim stanica wodniacka i keja. W południowo-wschodniej części zbiornika zlokalizowana jest natomiast sporych rozmiarów wyspa.

 

Ponadto w okolicy jest wiele potencjalnych atrakcji, które mogą zainteresować przyjezdnych. Jest to m.in Baranów Sandomierski, Sandomierz, czy lokalnie duża ilość tras rowerowych. Potencjał możliwości lokalnych pozwala zagospodarować czas nawet na dłuższe pobyty.

 

Całość dostępna tutaj: http://tarnobrzeskie.eu/o-jeziorze/informacje/

 

Linki do artykułów wartych przeczytania dot. Jeziora Tarnobrzeskiego:

 

Potencjał Machowskiej Strefy Ekonomicznej w podpunktach:

 • zróżnicowana terytorialnie, cenowo i logistycznie oferta inwestycyjna,
 • bogata oferta nowych terenów "greenfield", hal produkcyjno-magazynowych i powierzchni administracyjno-biurowych,
 • funkcjonalne, oddane "pod klucz" nowe obiekty produkcyjne i magazynowe,
 • wysoko oceniana kadra pracownicza w każdej branży i specjalizacji,
 • szybki, tani i bezpośredni transport towarów na Wschód - linia kolejowa LHS,
 • różnorodne formy kooperacji z istniejącymi przedsiębiorcami,
 • pakiet przywilejów i zachęt podatkowych,
 • dobrze przygotowane i uproszczone procedury lokowania nowych inwestycji,
 • przyjazne samorządy, wspierające lokalną przedsiębiorczość,
 • profesjonalizm, doświadczenie i pomoc pracowników strefy na każdym etapie inwestycji.

 

Całość dostępna tutaj: https://tsse.arp.pl
Podobne ogłoszenia


Sprzedam działkę
180.000,00 zł
Sprzedam działkę w Jadachach (załuże)
90.000,00 zł (do negocjacji)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję