MotoNotice 1.2

Wykorzystaj KSeF w LoMag - System Zarządzania Magazynem z Pełną Obsługą KSeF!

[Oferuję] Usługi, Fachowcy

Wykorzystaj KSeF w LoMag - System Zarządzania Magazynem z Pełną Obsługą KSeF!

Opublikowano: 20-11-2023 | Wygaśnie: 18-05-2024

Cena: 100,00 zł


Szukasz programu magazynowego z zaimplementowaną obsługą KSeF? LoMag to rozwiązanie, które umożliwia natychmiastowe wystawienie faktur w tradycyjny sposób, a po tym jednym kliknięciu wysyła je do KSeF. Dzięki temu, można wygodnie pracować z systemem KSeF w jednym miejscu, nie potrzebując dodatkowych modułów integracyjnych. Faktury są przekazywane do systemu KSeF w tle, nie przerywając pracy z LoMagiem i nie oczekując na serwery rządowe.

LoMag gwarantuje połączenie z KSeF, co umożliwia szybkiego wystawiania różnych rodzajów faktur, włączając w to faktury zaliczkowe, końcowe, w walutach obcych oraz faktury ze zróżnicowanymi stawkami VAT i zwolnione z VAT.

Aby zainicjować działania z systemem KSeF, należy stworzyć konto na stronie Ministerstwa Finansów.

Oferujemy okazję testowania w środowisku produkcyjnym oraz demonstracyjnym systemu KSeF, co pozwala na pełne poznanie funkcji i integracji z LoMag. LoMag umożliwia na definiowanie przypisywania pól programu na pola faktury ustrukturyzowanej, co upraszcza obsługę specyficznych procedur VAT.

Dzięki LoMagowi z KSeF, po naciśnięciu "Wyślij do KSeF", faktury są wysyłane asynchronicznie, nie przerywając pracy w programie. Status każdej faktury jest śledzony, a program informuje o przyjęciu lub odrzuceniu faktury przez serwery KSeF.

Wykorzystaj LoMag do połączenia z KSeF i łatwego zarządzania swoimi fakturami bez dodatkowych komplikacji. Sprawdź już teraz wszystkie możliwości programu LoMag z KSeF!

https://www.lomag.pl/ksef/
Podobne ogłoszenia


Remonty
10,00 zł


PRZEJDŹ DO SERWISU TARNOBRZEG.INFO

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję