MotoNotice 1.2

Sprzedam perkusję

[Sprzedaż] Edukacja i Muzyka > Instrumenty, Sprzęt muzyczny

Sprzedam perkusję
Sprzedam perkusję Sprzedam perkusję Sprzedam perkusję

Opublikowano: 02-06-2024 | Wygaśnie: 01-08-2024

Cena: 999,00 zł (do negocjacji)


Mam do sprzedania zestaw perkusyjny Peavey International 500 w kolorze czarnym.
W skład zestawu wchodzi centrala 22", tomy 12 i 13", stalowy werbel 14" na stojaku, osprzęt, hi-hat, crash/ride na statywach, taboret i klucz do strojenia.
Floor tom poza zestawem, zostawiam sobie jako stolik.
Naciągi, za wyjątkiem centrali, wymienione na Encore by Remo. Blachy do wyboru - albo oryginalne Peavey, albo te co na zdjęciach, czyli Stagg. Staggi są trochę cieńsze i brzmią moim zdaniem lepiej, chociaż wyglądają gorzej. Stan zestawu bardzo dobry. Perkusja kompletna, spasowana, naciągi praktycznie nowe, blachy w całości, bez spękań czy keyhole'i.

Firmy Peavey nie trzeba nikomu przedstawiać, aczkolwiek nie specjalizują się w perkusjach. Wiadomo o jednym zestawie Radia Pro dla profesjonalistów i budżetowym zestawie International (to ten).
Instrument dobry przede wszystkim dla początkujących i średniozaawansowanych. W przeciwieństwie do popularnych tanich zestawów jest pełnowymiarowy, a osprzęt jest bardzo solidny. Nic nie wypada, nic nie brakuje, nie wygina się, nie ma luzów itd.
Jeśli interesuje Cię część zestawu, to może uda się dogadać, aczkolwiek nic nie wyjdzie tak tanio jak zestaw.PRZEJDŹ DO SERWISU TARNOBRZEG.INFO

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję