MotoNotice 1.2

Holandia- praca przy pakowaniu owoców i warzyw

[Inne] Praca > Praca za granicą

Opublikowano: 18-06-2024 | Wygaśnie: 15-12-2024

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska: Poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy przy pakowaniu owoców w Holandii. Do Twoich obowiązków będzie należało sortowanie, pakowanie, etykietowanie oraz przygotowywanie owoców do wysyłki. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia – zapewniamy pełne szkolenie na miejscu.

Wymagania:

•             Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana

•             Dobra kondycja fizyczna

•             Gotowość do pracy w systemie zmianowym

•             Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

•             Atrakcyjne wynagrodzenie

•             Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

•             Transport do i z miejsca pracy

Kontakt:

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemy od 7:00 do 18:00