MotoNotice 1.2

Skrypt skracacza linków Corta

[Sprzedaż] Komputery, Informatyka

Skrypt skracacza linków Corta
Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta Skrypt skracacza linków Corta

Opublikowano: 28-08-2020 | Wygaśnie: 25-06-2021

Wyświetleń: 38 (unikalne: 32)

Cena: 123,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: kamil

Dzięki skryptowi Corta możesz stworzyć własną prostą stronę www służącą do skracania linków – do zamieniania długich adresów URL na krótkie i łatwe do zapamiętania. Dzięki temu będą wygodniejsze do zamieszczenia w różnych mediach społecznościowych i komunikatorach. Dodatkowo administrator serwera może podejrzeć logi wejść na dany adres URL.

Dzięki boksom reklamowym możesz uzyskać pasywny dochód ze swojej strony www. Wystarczy, że umieścisz reklamy z AdSense lub od innego partnera i strona będzie na Ciebie pasywnie zarabiać!

Nie ważne czy chcesz utworzyć krótki link do ulubionego artykułu na stronie www, do zdjęcia czy do filmu w serwisie społecznościowym. Skrypt sprawdzi czy adres jest poprawny i czy istnieje, po czym wygeneruje krótki adres URL. To wszystko!

Strona jest responsywna, dzięki czemu wyświetla się poprawnie także na telefonach i tabletach.

Skrypt umożliwia ustawienie czarnej listy domen, dzięki czemu możesz zablokować możliwość dodawania linków z określonej domeny. Dodatkowo skrypt posiada czarną listę adresów IP, z których nie można dodawać linków ani wysyłać wiadomości z formularza kontaktowego.

Skrypt Corta dodatkowo zawiera możliwość dodawania artykułów oraz stron info. Dzięki temu możesz na stronę dodać własne treści i polepszyć jej wynik w wyszukiwarce Google. Administrator ma także możliwość edycji slajdera i treści na stronie głównej oraz w stopce.

Skrypt posiada także dołączony moduł newslettera umożliwiający zapis nowych osób do bazy danych i wysyłkę mailingu.

Mapa witryny sitemap.xml jest automatycznie generowana przez skrypt Corta.

Skrypt do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/149-skrypt-skracacza-linkow-corta.html
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję