MotoNotice 1.2

Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro

[Sprzedaż] Komputery, Informatyka

Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro
Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro Skrypt strony z obrazkami i filmami Cuadro

Opublikowano: 28-08-2020 | Wygaśnie: 25-06-2021

Wyświetleń: 101 (unikalne: 79)

Cena: 123,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: kamil

Cuadro to skrypt umożliwiający stworzenie strony internetowej z obrazkami, zdjęciami i filmami z sieci. Umożliwia upload plików graficznych i MP4 przez użytkowników oraz dołączanie filmów z serwisów YouTube, Vimeo oraz DailyMotion.

Skrypt jest bardzo uniwersalny, można go wykorzystać do stworzenia strony z filmikami online, memami, zdjęciami, obrazkami – śmiesznymi jak i poważnymi. Skrypt Cuadro cechuje się wyjątkowo intuicyjną obsługą z bardzo rozbudowaną funkcjonalnością.

Jedną z głównych cech skryptu dla stron z obrazkami i filmami Cuadro jest bezawaryjność i prostota obsługi zarówno od strony użytkowników, jak i administratora serwisu. Nie jest wymagana znajomość HTML ani żadnego języka programowania. Wygląd skryptu oparty jest o framework Materialize, dzięki czemu osoby ze znajomością HTML i CSS mogą bez problemu dostosować wygląd do swoich potrzeb. Panel administracyjny jest oparty o framework Twitter Bootstrap.

Skrypt Cuadro napisany jest zgodnie ze współczesnymi standardami. Dzięki odpowiednim technikom cachowania danych jest bardzo szybki. Może być wykorzystany na stronach z dużym obciążeniem (duża ilość obrazków, duża ilość użytkowników oraz duża ilość wejść na stronę). Dlatego też minimalna wspierana wersja PHP to 7.0. W skrypcie wykorzystany jest system szablonów Twig2.

Skrypt umożliwia zarabianie na stronie dzięki możliwości umieszczania reklam pomiędzy obrazkami, jak i w panelu bocznym.

Istnieje możliwość ustalenia jednego lub więcej moderatorów mających możliwość edycji i usuwania materiałów na stronie (bez dostępu do panelu administracyjnego).

Do skryptu dołączony jest także program instalacyjny umożliwiający szybką instalację strony. Instalacja zajmuje dosłownie chwilę!

Kup skrypt na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/34-skrypt-strony-z-obrazkami-i-filmami-cuadro.html
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję