MotoNotice 1.2

Skrypt bazy nieruchomości Holmes2

[Sprzedaż] Komputery, Informatyka

Skrypt bazy nieruchomości Holmes2
Skrypt bazy nieruchomości Holmes2 Skrypt bazy nieruchomości Holmes2 Skrypt bazy nieruchomości Holmes2 Skrypt bazy nieruchomości Holmes2 Skrypt bazy nieruchomości Holmes2

Opublikowano: 28-08-2020 | Wygaśnie: 26-05-2021

Wyświetleń: 18 (unikalne: 15)

Cena: 369,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: kamil

Holmes2 to skrypt dla strony www dzięki któremu możesz stworzyć własny portal z bazą nieruchomości (Real Estate). Został stworzony bazując na doświadczeniu zdobytemu w konstruowaniu innych skryptów ogłoszeniowych m.in Notice2 oraz Holmes.

Z Holmes2 możesz stworzyć portal lokalny, ogólnopolski lub międzynarodowy. Skrypt doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą nieruchomości na sprzedaż, wynajem lub zamianę. Mogą to być domy, działki, garaże, hale/magazyny, lokale, mieszkania, pokoje, wille, zamki itd.

Skrypt Holmes2 cechuje się wyjątkową intuicyjną obsługą z bardzo rozbudowaną funkcjonalnością.

Wygląd strony jest oparty na frameworku Twitter Bootstrap 4, dzięki czemu osoba znająca podstawy CSS może w łatwy sposób można edytować jego wygląd. Dzięki temu może dostosować skrypt do swoich potrzeb lub do konkretnej branży ogłoszeń.

Skrypt ten jest bardzo uniwersalny – pozwala stworzyć pola z opcjami dodatkowymi, które będą się wyświetlać tylko w wybranych kategoriach.

Portal jest wstępnie skonfigurowany – posiada bazę województw i miast, kategorie i typy ogłoszeń, uniwersalny regulamin oraz politykę prywatności. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na konfiguracji!

Dostępny do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/139-skrypt-bazy-nieruchomosci-holmes2.html
Podobne ogłoszenia


SKRYPT OGŁOSZENIOWY NOTICE3
615,00 zł (do negocjacji)
Skrypt ogłoszeń MotoNotice
492,00 zł (do negocjacji)
Skrypt ofert pracy JobNotice
369,00 zł (do negocjacji)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję