MotoNotice 1.2

Skrypt ofert pracy JobNotice

[Sprzedaż] Komputery, Informatyka

Skrypt ofert pracy JobNotice
Skrypt ofert pracy JobNotice Skrypt ofert pracy JobNotice Skrypt ofert pracy JobNotice Skrypt ofert pracy JobNotice Skrypt ofert pracy JobNotice

Opublikowano: 28-08-2020 | Wygaśnie: 25-06-2021

Wyświetleń: 43 (unikalne: 37)

Cena: 369,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: kamil

JobNotice to skrypt dla strony internetowej z ofertami pracy. Umożliwia stworzenie własnej strony www z ogłoszeniami dotyczącymi pracy - może to być strona międzynarodowa, krajowa lub lokalna. Obsługa skryptu dla użytkowników jak i administratora jest bardzo intuicyjna, a dzięki rozbudowanej funkcjonalności można go dopasować do indywidualnych potrzeb.

Skrypt jest napisane zgodnie ze współczesnymi standardami, jest zoptymalizowany do pracy pod obciążeniem (duża liczba ofert, użytkowników i wejść na stronę). Jego podstawowa zaleta to bezawaryjność i prostota obsługi. Minimalna obsługiwana wersja PHP to 7.2.

JobNotice umożliwia uzyskanie pasywnego dochodu z reklam na stronie oraz z wystawiania i/lub promowania ogłoszeń. Wspiera automatyczne płatności w systemach: PayPal, Przelewy24 oraz Dotpay. Dzięki temu możesz zarabiać nawet kiedy śpisz!

Strona oparta o skrypt JobNotice umożliwia łatwą rejestrację pracodawców oraz pracowników, dodawanie ogłoszeń i ofert pracy oraz ich wyszukiwanie. Dzięki temu klienci będą mogli znaleźć swoją wymarzoną pracę i wysłać dokumenty do rekrutacji.

Portal jest wstępnie skonfigurowany – posiada bazę województw i miast, kategorii, rodzajów ogłoszeń, regulamin i politykę prywatności, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na konfigurację i uruchomisz serwis w ciągu dosłownie kilku minut!

Skrypt do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/186-skrypt-ofert-pracy-jobnotice.html
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję