MotoNotice 1.2

Skrypt ogłoszeń MotoNotice

[Sprzedaż] Komputery, Informatyka

Skrypt ogłoszeń MotoNotice
Skrypt ogłoszeń MotoNotice Skrypt ogłoszeń MotoNotice Skrypt ogłoszeń MotoNotice Skrypt ogłoszeń MotoNotice Skrypt ogłoszeń MotoNotice

Opublikowano: 28-08-2020 | Wygaśnie: 26-05-2021

Wyświetleń: 21 (unikalne: 19)

Cena: 492,00 zł (do negocjacji)

Dodane przez: kamil

Skrypt MotoNotice umożliwia stworzenie swojej własnej strony internetowej z ogłoszeniami lokalnymi, krajowymi lub strony międzynarodowej. Skrypt ten cechuje się wyjątkową intuicyjną obsługą z bardzo rozbudowaną funkcjonalnością. Dzięki uniwersalnej budowie może być użyty także jako strona z bazą noclegów, nieruchomości lub katalog firm.

Skrypt jest dedykowany dla portali z ogłoszeniami online związanymi z motoryzacją: z samochodami, motocyklami, ciężarówkami, autobusami, rolnictwem albo po prostu z częściami samochodowymi. Umożliwia stworzenie strony lokalnej, ogólnopolskiej lub międzynarodowej.

System także doskonale nadaje się do prowadzenia małych jak i wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich lub międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie oraz regiony.

Skrypt ogłoszeń MotoNotice wyróżnia się przy spośród innych skryptów przyjaznym i bardzo nowoczesnym interfejsem użytkownika oraz rozbudowanym panelem administracyjnym.

Skrypt jest oparty na frameworku Twitter Bootstrap 4, dzięki czemu osoby znające ten framework w łatwy sposób mogą edytować wygląd serwisu, a dzięki temu dostosować go do swoich potrzeb lub do konkretnej branży ogłoszeń.

Oto wyposażenie skryptu pomagające w pozycjonowaniu SEO:

Przyjazne adresy URL w witrynie (do kategorii, regionu, typu ogłoszeń),
Lekka struktura strony internetowej – strona bardzo szybko się wczytuje,
Znaczniki alt do obrazków – wyszukiwarka internetowa potrafi na ich podstawie rozpoznać co znajduje się na obrazku,
Mapa strony XML dla wyszukiwarek, generowana automatycznie przez system (Cron),
Możliwość ustawiania meta tagów (słów kluczowych i opisów SEO) indywidualnie dla każdego artykułu, strony info oraz kategorii
Mikrodane w spisie ogłoszeń oraz na stronie z ogłoszeniami
Skrypt ten jest bardzo uniwersalny – pozwala stworzyć pola z opcjami dodatkowymi, które będą się wyświetlać tylko w wybranych kategoriach (np. w dziale Motoryzacja: rocznik, stan; a w dziale Odzież – pole rozmiar). Skrypt obsłuży każdy portal ogłoszeniowy.

Portal jest wstępnie skonfigurowany – posiada bazę województw i miast, kategorii, rodzajów ogłoszeń, regulamin i politykę prywatności, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na konfigurację i uruchomisz serwis w ciągu dosłownie kilku minut!

Skrypt dostępny do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/122-skrypt-ogloszen-motoryzacyjnych-motonotice.html
Podobne ogłoszenia


SKRYPT OGŁOSZENIOWY NOTICE3
615,00 zł (do negocjacji)
Skrypt bazy nieruchomości Holmes2
369,00 zł (do negocjacji)
Skrypt ofert pracy JobNotice
369,00 zł (do negocjacji)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję