MotoNotice 1.2

Lider Narzędziowni (Odlewnia kokilowa)

[Poszukuję] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 23-09-2020 | Wygaśnie: 02-11-2020

Wyświetleń: 73 (unikalne: 62)

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista CAM – Programista Maszyn CNC

Programowanie maszyn CNC w obszarze NARZĘDZIOWNI ODLEWNI KOKILOWEJ

Opis stanowiska pracy:

- produkcja kokil i form trwałych

- tworzenie programów w środowisku CAM

- współpraca z konstruktorem i tworzenie na bieżąco programów

- dobór odpowiednich parametrów skrawania

- wdrażanie nowych programów przy obrabiarkach

- dobór odpowiednich narzędzi

- udoskonalanie procesu na obrabiarkach CNC

- samodzielne ustawianie i programowanie obrabiarek od podstaw

- ścisła współpraca z działami technologicznymi oraz przygotowania produkcji

Od naszych kandydatów oczekujemy:

- umiejętności tworzenia programów w środowisku CAM (Edge Cam, NX Cam)

- znajomości programowania Sinumerik, Fanuc lub Heidenhain oraz w kodach ISO

- umiejętności programowania „z ręki”

- dobrej znajomości czytania rysunku technicznego i wiedzy z zakresu materiałoznawstwa

- umiejętności rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz pracy w zespole

- doświadczenia w zakresie obróbki skrawaniem stali i produkcji kokil/form trwałych.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

- pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat

  na polskim rynku

- realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku

- benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej

- odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816. www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.