MotoNotice 1.2

Operator Maszyn CNC

[Oferuję] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 16-11-2020 | Wygaśnie: 01-05-2024

Firma Thoni Alutec w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1800 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

W związku z rozbudową Wydziału Obróbki Skrawaniem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na Wydziale Obróbki Mechanicznej, który posiada ponad 70 obrabiarek CNC wielu światowych producentów z różnego typu sterowaniem, wyposażonych w obszerne magazyny narzędziowe i różnego typu systemy paletyzacji.

Zakres obowiązków:

- obsługa obrabiarek CNC

Czego oczekujemy:

- znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem

- dobrej znajomości rysunku technicznego

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- istnieje możliwość zatrudnienia po kursie z obsługi maszyn cnc lub przyuczenia do zawodu w ramach umowy o pracę

Co zapewniamy:

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

- możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)

- stabilne, długotrwałe  zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 158149816. www.thoni-alutec.pl

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl w zakładce "do pobrania".