MotoNotice 1.2

Mobilne Usługi Informatyczne - szybka i fachowa naprawa komputerów i laptopów, konfiguracja LTE i DVB-T2 na miejscu u klienta

[Oferuję] Usługi, Fachowcy

Mobilne Usługi Informatyczne - szybka i fachowa naprawa komputerów i laptopów, konfiguracja LTE i DVB-T2 na miejscu u klienta

Opublikowano: 29-11-2020 | Wygaśnie: 08-10-2023


Witaj!

Jeśli masz problemy ze swoim laptopem lub komputerem stacjonarnym, jestem tu, by pomóc!
Specjalizuję się w kompleksowej naprawie sprzętu oraz rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. Od instalacji systemu, poprzez usuwanie wirusów, aż po konfigurację specjalistycznych programów z różnych branż - pomogę Ci w każdej sytuacji. Dzięki dostępowi do nowych i używanych części w konkurencyjnych cenach, skracam czas naprawy, a Ty możesz szybciej wrócić do pracy, nauki lub ulubionej gry.

Oferuję między innymi:
Wymianę uszkodzonych podzespołów, takich jak matryce, klawiatury, zawiasy, wentylatory, inwertery, dyski twarde HDD, pamięci RAM i inne.
Czyszczenie układów chłodzenia z wymianą pasty, termopadów i smarowaniem wentylatorów, aby zapewnić optymalną wydajność sprzętu.
Instalację i naprawę systemów Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11 oraz odwirusowanie i okresową konserwację systemów Windows.
Klonowanie dysku HDD na SSD, aby przyspieszyć działanie Twojego sprzętu.
Usuwanie wirusów, trojanów i programów szpiegowskich.
Konfigurację routerów, WiFi i LAN.
Składanie zestawów komputerowych.
Optymalizację sprzętu, aby działał jak najsprawniej.
Pomoc przy zakupie komputera, rozbudowie i modernizacji.
Oprócz tego, chętnie odpowiem na Twoje pytania i udzielę porad, które pomogą Ci w lepszym zrozumieniu działania Twojego sprzętu.
Skontaktuj się ze mną telefonicznie, a w możliwie najkrótszym czasie zdiagnozuję Twój sprzęt i naprawię wszelkie usterki, abyś mógł wrócić do pełnej wydajności.
Podobne ogłoszenia
PRZEJDŹ DO SERWISU TARNOBRZEG.INFO

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję