MotoNotice 1.2

Cieśla szalunkowy - zbrojarz

[Oferuję] Praca > Dam pracę

No photo

Opublikowano: 23-12-2020 | Wygaśnie: 21-06-2021

Wyświetleń: 39 (unikalne: 22)

Praca w Szwecji od marca 2021r

Opis stanowiska:

• Praca w zespołach kilkuosobowych z polskojęzycznym prowadzącym

Wymagania:

• Obowiązkowe doświadczenie na stanowisku zbrojarz - cieśla szalunkowy

• Bardzo dobre zdolności manualne

• Dokładność, rzetelność

• Język angielski w stopniu komunikatywnym jest mile widziany (nieobowiązkowy)

Oferujemy:

• Umowa o pracę na pełen etat

• Stawka godzinowa od 218 koron szwedzkich brutto ( ok 97zl / h ) (zależna od umiejętności bądź znajomości języka angielskiego)

• Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie

• Zapewniony oraz opłacony transport

• Stabilne i długotrwałe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres office@hrmanagement.pl