MotoNotice 1.2

Specjalista ds. sprzedaży

[Oferuję] Praca > Dam pracę

No photo

Opublikowano: 14-01-2021 | Wygaśnie: 13-02-2021

Wyświetleń: 166 (unikalne: 115)

Dodane przez: malemiasta
Region: Tarnobrzeg

(Jeśli ta oferta nie jest dla Ciebie, ale znasz kogoś kogo może ona zainteresować, bardzo prosimy o jej przekazanie.)

Małe Miasta to nowa firma technologiczna z Tarnobrzega. Budujemy produkt dedykowany małym miastom składający się z aplikacji mobilnej oraz serwisu www. Pozwoli on mieszkańcom na szybkie i proste znalezienie lokalnych informacji takich jak:

  • Polecane firmy i miejsca
  • Okazje i promocje
  • Ogłoszenia z kategorii Praca, Nieruchomości i innych

Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż reklamy i innych opcji promocji w aplikacji mobilnej oraz na stronie www. Klientami będą przede wszystkim lokalne firmy usługowe, handlowe, a także sieci sklepów obecne w danym mieście.

W zakresie Twoich zadań będzie m.in:

  • Kontakt z lokalnymi firmami w celu przedstawienia oferty (telefoniczny i osobisty)
  • Aktywne uczestniczenie w całym procesie sprzedaży
  • Praca nad ulepszaniem naszej oferty
  • Współpraca z działem marketingu

Tworzymy mały zespół i Twoja rola będzie dla nas szczególnie ważna. Dlatego szukamy osoby odpowiedzialnej, samodzielnej i otwartej na wyzwania. Jednocześnie osoby z doświadczeniem, która rozumie specyfikę tej pracy i z jakimi wymaganiami się ona wiąże. Jeśli sprzedawałeś reklamę w internecie/prasie lub masz doświadczenie w sprzedaży B2B oraz zależy Ci na sprzedaży wartościowego produktu ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w formie podstawy powiększone o wypracowaną prowizję, możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów (budujemy dział sprzedaży od zera), pracę w biurze centrum Tarnobrzega i wszystko co niezbędne do pracy.

 Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, aplikuj wysyłając  CV na adres praca@malemiasta.com, a w tytule maila wpisz ‘Specjalista ds. sprzedaży’.

Koniecznie dodaj klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EVENTLIST Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję