MotoNotice 1.2

PRACOWNICY BUDOWLANI - Praca za granicą (wyjazd po Świętach!)

[Poszukuję] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 29-03-2021 | Wygaśnie: 25-09-2021

Wyświetleń: 179 (unikalne: 77)

ABC Work (licencja nr 12912)  - Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH w Niemczech, Austrii i Belgii.

Szukamy pracowników w następujących zawodach:

- elektryk (budowlany, przemysłowy, do budowy szaf sterowniczych),

- hydraulik,

- spawacz (MIG, MAG, TIG, WIG, elektrodą, autogenem, półautomatem itp.),

- stolarz,

- monter instalacji (gazowych, chłodniczych, wentylacji, klimatyzacji itp.),

- pracownik wykończeń (płytkarz, malarz, tapeciarz, regipsiarz),

- szklarz,

- piaskarz,

- cieśla szalunkowy/budowlany,

- zbrojarz,

- murarz,

- betoniarz,

- operator koparki, koparko-ładowarki, wywrotki, betonogruszki,

- pomocnik budowlany.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

- Zagraniczną umowę o pracę

- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- Zakwaterowanie

- Stałą opiekę polskiego koordynatora

- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku

- Wykształcenie kierunkowe lub w zawodzie pokrewnym (mile widziane)

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:

- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912

- Jesteśmy już 5 lat na rynku

- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami

- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."