MotoNotice 1.2

Kolporter materiałów reklamowych Stalowa Wola, Tarnobrzeg oraz miasta woj. lubelskiego

[Poszukuję] Praca > Dam pracę

Kolporter materiałów reklamowych Stalowa Wola, Tarnobrzeg oraz miasta woj. lubelskiego

Opublikowano: 26-05-2020 | Wygaśnie: 24-08-2020

Wyświetleń: 165 (unikalne: 126)


Firma Multibiuro Rzeszów Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do roznoszenia materiałów reklamowych na terenie Stalowej Woli, Tarnobrzegu oraz miast województwa lubelskiego (m. in. Opole Lubelskie, Janów Lubelski, Chełm i inne mniejsze miejscowości). Roznoszenie gazetek lub ulotek reklamowych  odbywa się do skrzynek pocztowych w blokach lub domach prywatnych, po wycieraczkach lub klamkach samochodów, po domach  firmach lub w inny umówiony sposób. 

Ważne jest dla nas aby kandydaci dobrze znali topografię miast w których ma się odbywać kolportaż. Zależy nam na współpracy z osobami uczciwymi, komunikatywnymi, zaangażowanymi, potrafiącymi współpracować w grupie.  Preferowany wiek 17-26 lat, mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta.

Oferujemy współpracę na podstawie umowy zlecenie lub o dzieło. Umowy dla naszych współpracowników robimy od kwoty m. in. 200 zł netto w danym miesiącu (nie ma możliwości zrobienia umowy poniżej tej kwoty). Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości rozniesionych ulotek oraz rodzaju kolportażu. Wypłaty do 10 dnia każdego kolejnego miesiąca od chwili nawiązania współpracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@multibiuro.rzeszow.pl 

Z góry zaznaczamy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wskazane kryteria. W  mailu i dokumentach aplikacyjnych  proszę podać miasto lub miasta w których możecie  realizować zlecenia oraz  klauzulę:

„Zgodnie z art 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  moich danych osobowych, zgromadzonych na potrzeby rekrutacji”.

Na wstępnym etapie rekrutacji preferujemy kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać a adres e-mail: rekrutacja@multibiuro.rzeszow.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję