MotoNotice 1.2

Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem Praca bez znajomości języka niemieckiego!

[Inne] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 22-07-2021 | Wygaśnie: 18-01-2022

Wyświetleń: 26 (unikalne: 25)

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek

• Sortowanie, przekładanie jaj

• Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h (bez znajomości języka), 12 € brutto/h  (ze znajomością języka )+ dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ

• Przyjazny system zaliczek

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 € za tydzień

• Wsparcie polskiego koordynatora

• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com