MotoNotice 1.2

Pracownik budowlany

[Oferuję] Praca > Dam pracę

No photo

Opublikowano: 22-07-2021 | Wygaśnie: 18-01-2022

Wyświetleń: 29 (unikalne: 27)

Firma M.I.S. Construction Service poszukuje osób do pracy na stanowisko Pracownik budowlany (podwykonawca)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0898

Miejsce pracy: Niemcy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: prace ogólnobudowlane: łazienki od podstaw, remont mieszkań, zabudowy gips.-karton., drobna elektryka/hydraulika.

Wymagania:

- 2 letnie doświadczenie w pracach budowlanych

- umiejętność pracy w zespole

- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- zaangażowanie

Oferujemy:

- umowę o podwykonawstwo

- WYNAGRODZENIE: 2760-3800 € brutto (w zal. od doświadczenia i umiejętności)

- możliwość zapewnienia zakwaterowania (pokój 2-os; koszt: 300 € mies.)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20