MotoNotice 1.2

Elektryk, Monter instalacji grzewczych, gazowych i wodnych

[Oferuję] Praca > Dam pracę

No photo

Opublikowano: 02-08-2021 | Wygaśnie: 29-01-2022

Wyświetleń: 42 (unikalne: 34)

Niemiecka firma Holger Keil IT-Systeme zatrudni pracowników na stanowiska: Elektryk, Monter instalacji grzewczych, gazowych i wodnych

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 1183

Miejsce pracy: Fürstenhof 62, 59368 Werne
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: układanie i wykonywanie okablowania energetycznego, m.in. na skrzynce licznikowej, gniazdkach, okablowaniu sieciowym (Elektryk);  montaż  instalacji sanitarnych, montaż ogrzewania gazowego, układanie rur grzewczych (Monter)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracy w wybranym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziane umiejętności tynkowania, układania płytek itp.

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 9.50 €/h brutto
- przewidziane dodatki do wynagrodzenia
- możliwość zapewnienia zakwaterowania przez pracodawcę
- praca w wymiarze 40 h tygodniowo
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.:14 635 15 20