MotoNotice 1.2

Komplet ochronnych maseczek 10 szt/cena 37zł

[Sprzedaż] Dzieci i Rodzice

Komplet ochronnych maseczek 10 szt/cena 37zł
Komplet ochronnych maseczek 10 szt/cena 37zł Komplet ochronnych maseczek 10 szt/cena 37zł

Opublikowano: 23-04-2020 | Wygaśnie: 22-07-2020

Wyświetleń: 33 (unikalne: 28)

Cena: 37,00 zł


Maska ochronna trzywarstwowa jednorazowa na twarz z gumkami do mocowania.

Maska minimalizuje ilość przenoszonych drobnoustrojów (patogenów) i niweluje możliwość dotykania zabrudzonymi rękami newralgicznych obszarów twarzy (m.in. okolicy ust i nosa).

Stosowanie maseczek ochronnych jest szczególnie ważne nie tylko w medycynie, ale także w przemyśle spożywczym czy w wielu innych branżach. Dostępne maseczki dzięki dobrej przepuszczalności powietrza, nie ograniczają oddychania, a więc komfortu pracy czy poruszania się. Lekki materiał i gumowe uszy umożliwiają dopasowanie się maseczki do kształtu twarzy.


Każdy, kto wychodzi z domu, musi mieć zakryty nos i usta, a warto wiedzieć, że największe bezpieczeństwo gwarantują maseczki chirurgiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy może znaleźć maseczki chirurgiczne tanio i od ręki. Dzięki uniwersalnym rozmiarom, zabezpieczysz przed wirusami całą rodzinę.

 

Najlepsze maseczki chirurgiczne


Nawet jeśli chcesz kupić maseczki chirurgiczne tanio, to zadbaj o ich wysoką jakość. Pomimo tego, że są one jednorazowe, muszą spełniać pewne wytyczne. Po zapoznaniu się z naszą ofertą, przekonasz się, że wybór odpowiedniego produktu dla siebie nie jest trudny. Wybierając maski jednorazowe pamiętaj o tym, że nie można ich nosić zbyt długo - zabezpiecz się od razu w większą ilość. Korzystając z nich sporadycznie, bez problemu kupisz je na sztuki. Maseczki chirurgiczne wysokiej jakości posiadają wymagane certyfikaty i atesty, gwarantujące ich wysoką jakość i poziom zabezpieczenia użytkownika.
Podobne ogłoszenia


TANIE NOWE ROLKI PILNE
250,00 zł (do negocjacji)
wózek 3 w 1 używany
600,00 zł (do negocjacji)
OPIEKUNKA DO DZIECI
10,00 zł (do negocjacji)
Wózek dla osoby niepełnosprawnej 100zł
100,00 zł (do negocjacji)
Komplet mebli dla dzieci
300,00 zł (do negocjacji)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję