MotoNotice 1.2


SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu

[Inne] Sport i Rekreacja

SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu
SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Zajęcia z Akrobatyki i Dni Sportu

Opublikowano: 27-08-2021 | Wygaśnie: 23-02-2022

Wyświetleń: 51 (unikalne: 41)

Za darmo


SPORTSTAL ZAPRASZA NA DNI SPORTU
SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na Dni Sportu: 29 sierpnia w Stalowej Woli, MOSiR, Hutnicza15, godz.16-18 i 6 września w Tarnobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 3, godz.16-18.

W programie: Pokazy Akrobatyki Sportowej, próbne zajęcia, zapisy do nowych grup, konkursy z nagrodami, oraz wiele innych niespodzianek i atrakcji. Wstęp wolny.

UWAGA! PROWADZIMY NABÓR NA NOWY SEZON
SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej rozpoczyna Zapisy na Nowy Sezon. Prowadzimy zajęcia z Akrobatyki dla dzieci i młodzieży w Stalowej Woli lub w Tarnobrzegu. Grupy w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzą Trenerzy z Rzeszowa-Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata.

Zapisy: tel.535 203 375
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję