MotoNotice 1.2

Mobilne Usługi Informatyczne - szybka i fachowa naprawa komputerów i laptopów, konfiguracja LTE i DVB-T2 na miejscu u klienta

[Oferuję] Komputery, Informatyka

Mobilne Usługi Informatyczne - szybka i fachowa naprawa komputerów i laptopów, konfiguracja LTE i DVB-T2 na miejscu u klienta

Opublikowano: 02-09-2021 | Wygaśnie: 08-10-2023


Witaj!

Jeśli masz problemy ze swoim laptopem lub komputerem stacjonarnym, jestem tu, by pomóc!
Specjalizuję się w kompleksowej naprawie sprzętu oraz rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. Od instalacji systemu, poprzez usuwanie wirusów, aż po konfigurację specjalistycznych programów z różnych branż - pomogę Ci w każdej sytuacji. Dzięki dostępowi do nowych i używanych części w konkurencyjnych cenach, skracam czas naprawy, a Ty możesz szybciej wrócić do pracy, nauki lub ulubionej gry.

Oferuję między innymi:
Wymianę uszkodzonych podzespołów, takich jak matryce, klawiatury, zawiasy, wentylatory, inwertery, dyski twarde HDD, pamięci RAM i inne.
Czyszczenie układów chłodzenia z wymianą pasty, termopadów i smarowaniem wentylatorów, aby zapewnić optymalną wydajność sprzętu.
Instalację i naprawę systemów Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11 oraz odwirusowanie i okresową konserwację systemów Windows.
Klonowanie dysku HDD na SSD, aby przyspieszyć działanie Twojego sprzętu.
Usuwanie wirusów, trojanów i programów szpiegowskich.
Konfigurację routerów, WiFi i LAN.
Składanie zestawów komputerowych.
Optymalizację sprzętu, aby działał jak najsprawniej.
Pomoc przy zakupie komputera, rozbudowie i modernizacji.
Oprócz tego, chętnie odpowiem na Twoje pytania i udzielę porad, które pomogą Ci w lepszym zrozumieniu działania Twojego sprzętu.
Skontaktuj się ze mną telefonicznie, a w możliwie najkrótszym czasie zdiagnozuję Twój sprzęt i naprawię wszelkie usterki, abyś mógł wrócić do pełnej wydajności.

 
Podobne ogłoszenia


Sprzedam laptop Acer
450,00 zł (do negocjacji)


PRZEJDŹ DO SERWISU TARNOBRZEG.INFO

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję