MotoNotice 1.2

Operator Pieca Obrotowego, Operator Pieca/Pras Hydraulicznych

[Oferuję] Praca > Dam pracę

Opublikowano: 21-08-2023 | Wygaśnie: 06-05-2024

Miejsce pracy: Chmielów

Kim jesteśmy?

Firma Fenix Metals to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie podmiotów zajmujących się procesami recyklingu metali nieżelaznych,   największy w Europie producent stopów lutowniczych i wiodący wytwórca czystej cyny. Niezwykle ważne są dla nas aspekty ochrony środowiska, do czego przyczyniamy się poprzez pozyskiwanie metali z recyklingu.  Dzięki procesom odzysku niemalże każdego typu surowców wtórnych zawierających cynę,  produkujemy czyste metale i stopy lutownicze zapełniając tym samym rosnący deficyt w dostępności surowców naturalnych.

Fenix Metals ma swoją siedzibę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Chmielowie (Tarnobrzeg), co pozwala nam na efektywną współpracę z klientami z Europy, Północnej Ameryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Dzięki ścisłej współpracy z siostrzaną spółką Falcon Metals z siedzibą w Dubaju, zapewniamy globalną dostępność naszych produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fenixmetals.com, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej firmy oraz naszych produktów.

Dlaczego warto u nas pracować?

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, cenisz sobie bezpieczeństwo socjalne i jasne oraz uczciwe zasady, jak również dobrą atmosferę w pracy, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Wykonywanie czynności przy maszynach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi   instrukcjami/procedurami
  • Uczestniczenie w procesie przerobu
  • Obsługa i nadzór prasy do tłoczenia metali
  • wytwarzanie metodą wyciskania i odlewania na różnego rodzaju prasach hydraulicznych i maszynach odlewniczych
  • Dbałość o wysoką jakość produkowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

Oferujemy:

• Atrakcyjne, godne wynagrodzenie: w okresie przyuczenia do zawodu 4800 zł brutto, po 3 miesiącach około 5300 zł brutto, następnie po 14 miesiącach, lub wcześniej (w zależności od zaangażowania pracownika) około 7200 zł brutto.

• Roczną Nagrodę Uznaniową w wysokości maksymalnej zbliżonej do średniej miesięcznej pensji, wypłacana przed Świętami Bożego Narodzenia

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez pośrednictwa agencji pracy)

• Umowę na stałe standardowo po 15 miesiącach (w przypadku pozytywnie wyróżniających się pracowników wcześniej)

• Minimum miesięczny okres przyuczenia do zawodu

• Pracę w ulepszonym systemie 4-brygadowym z dodatkowym systemem wynagradzania za pracę w nocy (system gwarantujący średnio około 2 wolnych weekendów w miesiącu, bez nadgodzin)

• Brak monotonii, możliwość wykonywania różnych zadań

• Bezpłatne, smaczne i urozmaicone posiłki regeneracyjne

• 30 minutową przerwę w pracy

• Klimatyzowaną kantynę

• Ubrania robocze, pralnię oraz codzienny przydział rękawic i innych środków ochrony indywidualnej

• Fundusz świadczeń socjalnych (karnety na siłownię, basen, dofinansowanie wypoczynku itp.)

• Szkolenia (uprawnienia SEP, wózki widłowe, suwnice itp.)

• Możliwość awansu

• Wypłatę zawsze w terminie, do 10 dnia każdego miesiąca

Wymagania:

• Wysoka motywacja do pracy

• Zaangażowanie

• Uczciwość

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie tutaj:

lub przesyłanie CV z dopiskiem nazwy stanowiska na adres:

ul. Strefowa 13, 39-442 Chmielów, tel. 15 823 89 06

lub e-mail: rekrutacja@fenixmetals.com

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fenix Metals  Sp. z o.o. z siedzibą w Chmielowie przy ulicy Strefowej 13. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.